Z željo, da bi čim manj obremenjevali okolje, vas prosimo za sodelovanje. Predlog članov sveta staršev je bil, da bi se čim manj uporabljalo plastične vrečke (za odnašanje oblačil, malice itd.) oz. da bi se eno vrečko uporabilo večkrat. Zato vas prosimo, da bi otrokom dodali v nahrbtnik ali omarico vrečko, v katero bi vzgojiteljice dale umazana oblačila in v primeru, da je vrečka še vedno uporabna to isto prinesete nazaj za nadaljnjo uporabo.

Hvala za sodelovanje!                               Zaposleni vrtca Sončni žarek

zadnje novice

Aktualne novičke

Rezervacija, izpis

10.05.2019

Spoštovani starši!     Približujejo se poletni meseci, čas dopustov in počitnic, zato...

Več...

Anketni vprašalnik o prehrani v vrtcu

06.05.2019

Spoštovani starši!Pri oblikovanju jedilnikov nam je pomembno tudi vaše mnenje...

Več...

slicica 2